Skip to main content
  • Widok na miasto i smog
    "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
    Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
  • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
    Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
    Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 17 lipca 2024 r. w godzinach 11:30 – 16:30, 24 lipca 2024 r. w godzinach 9:00 – 11:30...
  • Baner informujący o realizacji zadania Aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Mierzęcice
    Inwentaryzacja wyrobów azbestowych w Gminie Mierzęcice
    Urząd Gminy Mierzęcice informuje, że w dniach 05 - 31 sierpnia br. na terenie Gminy Mierzęcice, przeprowadzona zostanie aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest. Pracownicy firmy GR...
  • Aplikcja Eco Mierzęcice
    Aplikcja Eco Mierzęcice

    Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

  • System Informacji Przestrzennej

    System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych


06 maj 2024

Komisje Rady Gminy

 

SKŁADY OSOBOWE STAŁYCH KOMISJI
RADY GMINY MIERZĘCICE


Komisja Rewizyjna:

  1. Kołtunowska Agnieszka - Przewodnicząca Komisji
  2. Szczęsny Renata
  3. Ferdyn Agata
  4. Nowak Zbigniew
  5. Lubas Krzysztof

Komisja Budżetu:

  1. Kolasińska Anna - Przewodnicząca Komisji
  2. Kołtunowska Agnieszka
  3. Paszewski Przemysław 
  4. Dyraga Monika
  5. Pasamonik Piotr 
  6. Czapla Barbara

Komisja Oświaty i Zdrowia:

  1. Szczęsny Renata - Przewodnicząca Komisji
  2. Jabłońska Anna             
  3. Czapla Barbara
  4. Bąbik Danuta
  5. Dyraga Monika
  6. Małota Katarzyna

Komisja Gospodarcza i Bezpieczeństwa Publicznego:

  1. Jędrusik Marcin - Przewodniczący Komisji
  2. Jabłońska Anna       
  3. Nowak Zbigniew
  4. Paszewski Przemysław
  5. Kolasińska Anna
  6. Kobiałka Krzysztof
  7. Lubas Krzysztof
  8. Bąbik Danuta

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Pasamonik Piotr - Przewodniczący Komisji
  2. Jędrusik Marcin
  3. Ferdyn Agata 
  4. Kobiałka Krzysztof
  5. Małota Katarzyna