Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Widok na rurę kanalizacyjną w ziemi
  Informacja o dofinansowaniu do budowy przyłączy kanalizacyjnych
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przyłączenie budynków do głównej sieci kanalizacyjnej należy do właściciela nieruchomości. Obowiązek ten wynika z art. 5 ust. 1 pkt. 2 ustawy o utrzymaniu...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 8 marca 2024 r. w godzinach 8:30 – 11:00, 20 marca 2024 r. w godzinach 14:00 – 16:30....
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

 • Wspieraj lokalnie w Gminie Mierzęcice

  Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do korzystania z programu i wspierania naszych lokalnych organizacji. Rozliczanie podatku w miejscu zamieszkania wpływa na jego rozwój i lepszą jakość życia.


09 wrzesień 2013

Skup złomu, kasacja pojazdów

F.H.P.U. „TRANS-KRZYCH” Krzysztof Kuźniar
ul. Kolejowa 121 B, 42-460 Mierzęcice
www: www.recykling-mierzecice.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel./fax: (32) 384 80 23, Tel. kom: 601 855 463

 

Opis działalności:
Firma „TRANS-KRZYCH” zajmuje się od 1998 roku skupem i hurtową sprzedażą surowców wtórnych z metali żelaznych, kolorowych oraz złomu akumulatorowego na podstawie zezwolenia na zbieranie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne wydanego przez Starostę Będzińskiego.

Ponadto działając na podstawie zezwolenia wydanego przez Marszałka Województwa Śląskiego, od sierpnia 2013 roku firma prowadzi stację demontażu pojazdów, która skupuje za gotówkę auta osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz przyczepy i naczepy w każdym stanie technicznym, wydając zaświadczenie konieczne do wyrejestrowania pojazdu.

Firma zajmuje się również sprzedażą nowych akumulatorów do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych.

Będąc tak długo na rynku gwarantujemy profesjonalną i sprawną obsługę oraz atrakcyjne warunki i ceny.