HARMONOGRAM ODBIORU SEGREGOWANYCH
ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MIERZĘCICE

Mierzęcice

Ulice: Bankowa, Gminna, Wolności

18.01

15.02

15.03

19.04

17.05

28.06

26.07 23.08 20.09 18.10 22.11 20.12 -

Ulice: Głowackiego, Kościelna, Kościuszki, Księdza Zasadzina, Miodowa, Południowa, Radosna, Widokowa

19.01

16.02

16.03

20.04

18.05

29.06

27.07 24.08 21.09 19.10 23.11 21.12 -

Ulice: Boczna, Kolejowa, Leśna, Sosnowa, Szkolna, Wspólna

26.01

23.02

23.03

27.04

25.05

22.06

20.07 31.08 28.09 26.10 30.11 28.12 -

 

Nowa Wieś

Ulice: Aleksandra Zawadzkiego, Południowa, Poranna, Strażacka, Wojska Polskiego, Zacisze

21.01

18.02

18.03

22.04

20.05

17.06

29.07 26.08 23.09 21.10 18.11 23.12 -

 

Najdziszów

Ulica: Topolowa, Tylna

20.01

17.02

17.03

21.04

19.05

30.06

28.07 25.08 22.09 20.10 17.11 22.12 -

 

Sadowie

Ulica: Daleka, Dworska, Krótka, Zjazdowa

20.01

17.02

17.03

21.04

19.05

30.06

28.07 25.08 22.09 20.10 17.11 22.12 -

 

Zawada

19.01

16.02

16.03

20.04

18.05

29.06

27.07 24.08 21.09 19.10 23.11 21.12 -

 

Boguchwałowice

Ulice: Buczka, Jana Pawła II, Niepodległości, Poprzeczna

27.01

24.02

24.03

28.04

26.05

23.06

21.07

18.08 29.09 27.10 24.11 29.12 -

Ulice: Górna, Nadbrzeżna, Kamienna, Sielankowa, Biała, Tęczowa, Turkusowa, Szafirowa, Błękitna, Kaczeńców, Kolorowa, Astrów, Bratków, Krokusów, Nasturcjowa, Bażantów, Jaskółek, Bocianów, Skowronków, Słowików, Szpaków, Jastrzębia, Kormoranów, Kukułek, Fiołków, Tulipanów, Pierwiosnków, Stokrotek, Sokołów, Sezamkowa

17.01

21.02

21.03

15.04

16.05

27.06

25.07

22.08 19.09 17.10 21.11 12.12 -

Ulice: Aleje I - XX, Biwakowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Niepodległości (16), Parkowa, Wakacyjna, Wierzbowa, Jana Pawła II (106)

24.01

28.02

28.03

25.04

23.05

20.06

18.07

29.08 26.09 24.10 28.11 19.12 -

 

Toporowice

Ulice: Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Źródlana

28.01

25.02

25.03

29.04

27.05

24.06

22.07

19.08 30.09 28.10 25.11 30.12 -

 

Przeczyce

Ulice: 21 Stycznia, 1000-lecia, Łabędzia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Stawowa, Szeroka, Zarzeczna, Zielona

25.01

22.02

22.03

26.04

24.05

21.06

19.07

30.08 27.09 25.10 29.11 27.12 -

Ulice: Targowa, Rukoli

19.01

16.02

16.03

20.04

18.05

29.06

27.07

24.08 21.09 19.10 23.11 21.12 -

Ulice: Cicha, Polna, Spokojna

27.01

24.02

24.03

28.04

26.05

23.06

21.07

18.08 29.09 27.10 24.11 29.12 -

Domki letniskowe
Ulice: 21 Stycznia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Spokojna, Stawowa, Targowa, Zarzeczna

17.01

21.02

21.03

15.04

16.05

27.06

25.07

22.08 19.09 17.10 21.11 12.12 -

 


 

HARMONOGRAM ODBIORU BIOODPADÓW
Z TERENU GMINY MIERZĘCICE


Mierzęcice

Ulice: Bankowa, Głowackiego, Kościelna, Kościuszki, Miodowa, Widokowa

5.01

9.02

9.03

6.04

20.04

4.05

18.05 1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 9.11 7.12

Ulice: Boczna, Radosna, Kolejowa, Leśna, Sosnowa, Szkolna, Wspólna, Południowa, Księdza Zasadzina, Wolności, Gminna

5.01

10.02

10.03

7.04

21.04

5.05

19.05 2.06 15.06 30.06 14.07 28.07 11.08 25.08 8.09 22.09 6.10 20.10 10.11 8.12

 

Nowa Wieś

Ulice: Aleksandra Zawadzkiego, Wojska Polskiego

7.01

11.02

11.03

8.04

22.04

6.05

20.05 3.06 17.06 1.07 15.07 29.07 12.08 26.08 9.09 23.09 7.10 21.10 5.11 9.12

 

Najdziszów

Ulica: Topolowa, Tylna

5.01

9.02

9.03

6.04

20.04

4.05

18.05 1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 9.12 7.12

 

Sadowie

Ulica: Daleka, Dworska, Krótka, Zjazdowa

5.01

9.02

9.03

6.04

20.04

4.05

18.05 1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 9.12 7.12

 

Zawada

5.01

9.02

9.03

6.04

20.04

4.05

18.05 1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 9.12 7.12

 

Boguchwałowice

Ulice: Buczka, Jana Pawła II, Niepodległości, Poprzeczna

5.01

9.02

9.03

6.04

20.04

4.05

18.05

1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 9.11 7.12 -

Ulice: Górna, Nadbrzeżna, Kamienna, Sielankowa, Biała, Tęczowa, Turkusowa, Szafirowa, Błękitna, Kaczeńców, Kolorowa, Astrów, Bratków, Krokusów, Nasturcjowa, Bażantów, Jaskółek, Bocianów, Skowronków, Słowików, Szpaków, Jastrzębia, Kormoranów, Kukułek, Fiołków, Tulipanów, Pierwiosnków, Stokrotek, Sokołów, Sezamkowa

3.01

7.02

7.03

4.04

14.04

2.05

16.05

30.05 13.06 27.06 11.07 25.07 8.08 22.08 5.09 19.09 3.10 17.10 31.10 14.11 12.12

Ulice: Aleje I - XX, Biwakowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Niepodległości (16), Parkowa, Wakacyjna, Wierzbowa, Jana Pawła II (106)

10.01

14.02

14.03

11.04

25.04

9.05

23.05

6.06 20.06 4.07 18.07 1.08 16.08 29.08 12.09 26.09 10.10 24.10 21.11 19.12 -

 

Toporowice

Ulice: Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Źródlana

7.01

11.02

11.03

8.04

22.04

6.05

20.05

3.06 17.06 1.07 15.07 29.07 12.08 26.08 9.09 23.09 7.10 21.10 10.11 9.12

 

Przeczyce

Ulice: 21 Stycznia, 1000-lecia, Cicha, Łabędzia, Młyńska, Podgórna, Polna, Rukoli, Szeroka, Targowa, Zarzeczna, Zielona

4.01

8.02

8.03

5.04

19.04

4.05

17.05

31.05 14.06 28.06 12.07 26.07 9.08 23.08 6.09 20.09 4.10 18.10 8.11 6.12 -

Ulice: Podbiele, Słoneczna, Spokojna, Stawowa

3.01

7.02

7.03

4.04

14.04

2.05

16.05

30.05 13.06 27.06 11.07 25.07 8.08 22.08 5.09 19.09 3.10 17.10 31.10 14.11 12.12

Domki letniskowe
Ulice: 21 Stycznia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Spokojna, Stawowa, Targowa, Zarzeczna

3.01

7.02

7.03

4.04

14.04

2.05

16.05

30.05 13.06 27.06 11.07 25.07 8.08 22.08 5.09 19.09 3.10 17.10 31.10 14.11 12.12

 


 

HARMONOGRAM ODBIORU NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH)
ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MIERZĘCICE



Mierzęcice

Ulice: Bankowa, Gminna, Wolności

18.01

15.02

15.03

5.04

19.04

4.05

17.05 31.05 14.06 28.06 12.07 26.07 9.08 23.08 6.09 20.09 4.10 18.10 22.11 20.12

Ulice: Głowackiego, Kościelna, Kościuszki, Księdza Zasadzina, Miodowa, Południowa, Radosna, Widokowa

19.01

16.02

16.03

6.04

20.04

4.05

18.05 1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 23.11 21.12

Ulice: Boczna, Kolejowa, Leśna, Sosnowa, Szkolna, Wspólna

26.01

23.02

23.03

13.04

27.04

11.05

25.05 8.06 22.06 6.07 20.07 3.08 17.08 31.08 14.09 28.09 12.10 26.10 30.11 28.12

 

Nowa Wieś

Ulice: Aleksandra Zawadzkiego, Południowa, Poranna, Strażacka, Wojska Polskiego, Zacisze

21.01

18.02

18.03

8.04

22.04

6.05

20.05 3.06 17.06 1.07 15.07 29.07 12.08 26.08 9.09 23.09 7.10 21.10 18.11 23.12

 

Najdziszów

Ulica: Topolowa, Tylna

20.01

17.02

17.03

7.04

21.04

5.05

19.05 2.06 15.06 30.06 14.07 28.07 11.08 25.08 8.09 22.09 6.10 20.10 17.11 22.12

 

Sadowie

Ulica: Daleka, Dworska, Krótka, Zjazdowa

20.01

17.02

17.03

7.04

21.04

5.05

19.05 2.06 15.06 30.06 14.07 28.07 11.08 25.08 8.09 22.09 6.10 20.10 17.11 22.12

 

Zawada

19.01

16.02

16.03

6.04

20.04

4.05

18.05 1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 23.11 21.12

 

Boguchwałowice

Ulice: Buczka, Jana Pawła II, Niepodległości, Poprzeczna

27.01

24.02

24.03

14.04

28.04

12.05

26.05

9.06 23.06 7.07 21.07 4.08 18.08 1.09 15.09 29.09 13.10 27.10 24.11 29.12 -

Ulice: Górna, Nadbrzeżna, Kamienna, Sielankowa, Biała, Tęczowa, Turkusowa, Szafirowa, Błękitna, Kaczeńców, Kolorowa, Astrów, Bratków, Krokusów, Nasturcjowa, Bażantów, Jaskółek, Bocianów, Skowronków, Słowików, Szpaków, Jastrzębia, Kormoranów, Kukułek, Fiołków, Tulipanów, Pierwiosnków, Stokrotek, Sokołów, Sezamkowa

17.01

21.02

14.03

4.04

15.04

2.05

16.05

30.05 13.06 27.06 11.07 25.07 8.08 22.08 5.09 19.09 3.10 17.10 31.10 14.11 12.12

Ulice: Aleje I - XX, Biwakowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Niepodległości (16), Parkowa, Wakacyjna, Wierzbowa, Jana Pawła II (106)

24.01

28.02

21.03

11.04

25.04

9.05

23.05

6.06 20.06 4.07 18.07 1.08 16.08 29.08 12.09 26.09 10.10 24.10 28.11 19.12 -

 

Toporowice

Ulice: Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Źródlana

28.01

25.02

25.03

15.04

29.04

13.05

27.05

10.06 24.06 8.07 22.07 5.08 19.08 2.09 16.09 30.09 14.10 28.10 25.11 30.12

 

Przeczyce

Ulice: 21 Stycznia, 1000-lecia, Łabędzia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Stawowa, Szeroka, Zarzeczna, Zielona

25.01

22.02

22.03

12.04

26.04

10.05

24.05

7.06 21.06 5.07 19.07 2.08 16.08 30.08 13.09 27.09 11.10 25.10 29.11 27.12 -

Ulice: Targowa, Rukoli

19.01

16.02

16.03

6.04

20.04

4.05

18.05

1.06 15.06 29.06 13.07 27.07 10.08 24.08 7.09 21.09 5.10 19.10 23.11 21.12 -

Ulice: Cicha, Polna, Spokojna

27.01

24.02

24.03

14.04

28.04

12.05

26.05

9.06 23.06 7.07 21.07 4.08 18.08 1.09 15.09 29.09 13.10 27.10 24.11 22.12 -

Domki letniskowe
Ulice: 21 Stycznia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Spokojna, Stawowa, Targowa, Zarzeczna

17.01

21.02

14.03

4.04

15.04

2.05

16.05

30.05 13.06 27.06 11.07 25.07 8.08 22.08 5.09 19.09 3.10 17.10 31.10 21.11 12.12

 

 

Mierzęcice Osiedle - wywóz dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i czwartek

 


 

Objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych
oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

 

Zbiórka odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

28 lutego 2022 r.:

  • Boguchwałowice (nieruchomości zamieszkałe) ulice:
    • Astrów, Biała, Błękitna, Kaczeńców, Kolorowa, Szafirowa, Tęczowa, Turkusowa - odpady należy wystawić przy ulicy Białej;
    • Fiołków, Jaskółek, Jastrzębia, Kormoranów, Kukułek, Pierwiosnków, Stokrotek, Szpaków, Tulipanów - odpady należy wystawić przy ulicy Sokołów;
    • Bażantów, Bocianów, Bratków, Górna, Kamienna, Krokusów, Nadbrzeżna, Nasturcjowa, Sezamkowa, Sielankowa, Skowronków, Sokołów, Słowików;


1 marca2022 r.:

  • Mierzęcice ulice:  Bankowa, Gminna, Wolności;


2 marca 2022 r.:

  • Mierzęcice ulice: Głowackiego, Kościuszki, Kościelna, Ks. Zasadzina, Miodowa, Południowa, Radosna, Widokowa;
  • Przeczyce ulica Targowa (nieruchomości zamieszkałe), Rukoli;
  • Zawada;


3 marca 2022 r.:

  • Najdziszów;
  • Sadowie;


4 marca 2022 r.

  • Nowa Wieś


28 marca 2022 r.

  • Boguchwałowice (nieruchomości zamieszkałe) ulice:
    • Aleje od I do XX - odpady należy wystawić przy ulicy Nadbrzeżnej;
    • Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Wierzbowa - odpady należy wystawić przy ulicy Parkowej;
    • Biwakowa, Parkowa, Wakacyjna;
  • Mierzęcice Osiedle - odpady należy wystawić przed altankami śmietnikowymi;


29 marca 2022 r.

  • Przeczyce ulice: 21 Stycznia, 1000-Lecia, Łabędzia, Młyńska, Podbiele, Podgórna, Słoneczna, Stawowa, Szeroka, Zarzeczna, Zielona;


30 marca 2022 r.

  • Mierzęcice II ul: Boczna, Kolejowa, Leśna, Sosnowa, Szkolna, Wspólna


31 marca 2022 r.

  • Boguchwałowice ulice: Buczka, Jana Pawła II, Niepodległości, Poprzeczna;
  • Przeczyce ulice: Cicha, Polna, Spokojna;


1 kwietnia 2022 r.

  • Toporowice ul.: Czerwonego Zagłębia, Dąbrowska, Dolna, Kwiatowa, Łąkowa, Mostowa, Ogrodowa, Ostrogórska, Urocza, Źródlana;

 

10 maja 2022 r.

  • Przeczyce nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe przy ulicach: 21 Stycznia, Młyńska, Podgórna, Podbiele, Słoneczna, Spokojna, Stawowa, Targowa, Zarzeczna;
  • Boguchwałowice nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe przy ulicach:
    • Astrów, Biała, Błękitna, Kaczeńców, Kolorowa, Szafirowa, Tęczowa, Turkusowa - odpady należy wystawić przy ulicy Białej;
    • Fiołków, Jaskółek, Jastrzębia, Kormoranów, Kukułek, Pierwiosnków, Stokrotek, Szpaków, Tulipanów - odpady należy wystawić przy ulicy Sokołów;
    • Bażantów, Bocianów, Bratków, Górna, Kamienna, Krokusów, Nadbrzeżna, Nasturcjowa, Sielankowa, Skowronków, Sokołów, Słowików;

 

24 maja 2022 r.

  • Boguchwałowice nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe przy ulicach:
    • Aleje od I do XX - odpady należy wystawić przy ulicy Nadbrzeżnej;
    • Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Wierzbowa - odpady należy wystawić przy ulicy Parkowej;
    • Biwakowa, Jana Pawła II (106), Niepodległości (16), Parkowa, Wakacyjna;


Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić przed posesję najpóźniej do godziny 6:00 w dniu odbioru.

W ramach zbiórki odbierane będą następujące odpady wielkogabarytowe:
meble domowe (stoły, szafy, krzesła, wersalki, fotele itp.), elementy wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, kołdry, pierzyny, poduszki, walizki, torby podróżne, lampy i żyrandole bez żarówek, obudowy sprzętu elektronicznego itp.), ramy okienne bez szyb, meble ogrodowe (drewniane i z tworzyw sztucznych), sprzęt sportowy (rowery bez opon, narty, sanki, sprzęt do ćwiczeń itp.), wózki i chodziki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów, duże odpady plastikowe (doniczki, skrzynki, czyste wiaderka itp.).


Ze zbiórki wyłączone są odpady szkodliwe i niebezpieczne (farby, lakiery, kleje, oleje, smary, środki ochrony roślin itp. oraz opakowania po tych odpadach), odpady ogrodowe (gałęzie, liście, trawa itp.), odpady remontowe (gruz budowlany, wata szklana, papa, styropian itp.), części samochodowe (zderzaki, lusterka samochodowe, kołpaki itp.), zużyte opony.


Odbiorcą odpadów jest firma PZOM Strach Sp. z o.o. Sp. k.