Miniatura - logo artykułuGminny Zakład Gospodarki Wodnej i Komunalnej ogłasza nabór na wolne stanowisko - specjalista do spraw technicznych.

1. Wymagania niezbędne:
    1. Ukończone: studia I i II stopień inżynierii środowiska.
    2. Znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa wodnego, ustawy o zamówieniach publicznych.
  2. Wymagania dodatkowe:
    1. znajomość czytania dokumentacji technicznej i schematów rysunków technicznych,
    2. obsługa komputera – Microsoft OFFICE, AutoCAD,
    3. prawo jazdy kat. „B”
  3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
    1. przyjmowanie wniosków oraz opracowywanie warunków technicznych włączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
    2. przyjmowanie wniosków oraz opracowanie opinii w sprawie zapewnienia dostawy wody i odbioru ścieków do działki budowlanej,
    3. uzgadnianie dokumentacji projektowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,
    4. załatwienie spraw formalnych i administracyjnych dla przyjętych do realizacji zadań inwestycyjnych,
    5. kosztorysowanie robót i usług.
  4. Wymagane dokumenty:
    1. życiorys (CV),
    2. list motywacyjny,
    3. dokumenty poświadczające wykształcenie,
    4. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
    5. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
  5. Termin i miejsce składania dokumentów:
    1. Wymagane dokumenty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.06.2022 roku do godz. 15.00 w siedzibie GZGWiK Mierzęcice, ul. Wolności 133 (sekretariat) w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Nabór na stanowisko,
    2. specjalista ds. technicznych" lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
    3. oferty, które wpłyną do Zakładu po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane,
    4. GZGWiK w Mierzęcicach zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
    5. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
  6. Informacje dodatkowe:
    1. Niniejsze ogłoszenie opublikowano na stronie BIP GZGWiK w Mierzęcicach oraz umieszczono na tablicy informacyjnej GZGWiK w Mierzęcicach.
    2. Informacja o wyborze osoby na ww. stanowisko zostanie ogłoszona na tablicy informacyjnej w siedzibie GZGWiK w Mierzęcicach oraz na stronie GZGWiK w Mierzęcicach.

Informacja o ochronie danych osobowych (realizacja Artykułu 13 RODO):

1. Administratorem danych jest jest Gminny Zakład Gospodarki Wodnej i Komunalnej w Mierzęcicach dalej ADO.
  2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, a celem ich przetwarzania jest prowadzenie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  4. Dane mogą być udostępnione podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom.
  5. Dokumenty z danymi osobowymi otrzymane od kandydata będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące od momentu ich złożenia i będą niszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.
  6. Gminny Zakład Gospodarki Wodnej i Komunalnej w Mierzęcicach informuje, że posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Żądanie wprowadzenia zmian lub usunięcia nie będzie miało zastosowania (w szczególności) w przypadku konieczności wywiązania się z prawnego obowiązku wymagającego przetwarzania na mocy prawa lub do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym oraz do celów archiwalnych w interesie publicznym.
  8. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r.nr 101, poz.926 z późn. zm.) oraz Ustawą z dnia 22 marca 1999r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.).