Miniatura - Okrągłe logo w środku litera Wójt Gminy Mierzęcice zatrudni w ramach umowy zlecenia osobę do obsługi Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Mierzęcicach ul. Wolności 133.

WARUNKI PRACY:

• praca w systemie:
    • poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach od 12:00 do 15:00,
    • środa w godzinach od 13:00 do 18:00,
    • piątek i sobota w godzinach od 9:00 do 12:00.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• dozór terenu PSZOK i otoczenia,
  • utrzymanie porządku na terenie PSZOK – prace porządkowe,
  • nadzór nad prawidłową segregacją odpadów dowożonych przez właścicieli nieruchomości z terenu gminy,
  • prowadzenie rozliczeń, weryfikacji oraz ewidencji pod względem ilości zbieranych odpadów segregowanych (również elektronicznie),
  • współpraca z inspektorem ds. gospodarki odpadami  Urzędu Gminy w Mierzęcicach w zakresie weryfikacji osób dowożących odpady segregowane,
  • bieżąca obsługa dowożących odpady komunalne m.in. udzielanie informacji, wskazywanie pojemników, obsługa wagi, otwieranie i zamykanie bram wjazdowych po odbiorze odpadów przez firmę odbierającą odpady, obsługującą system gospodarki odpadami w gminie.

WYMAGANIA DLA KANDYDATA:

• znajomość prawidłowej segregacji odpadów obowiązującej na terenie gminy Mierzęcice,
  • podstawowa obsługa komputera,
  • umiejętność rozwiązywania bieżących problemów,
  • dokładność i sumienność,
  • komunikatywność  w kontaktach z klientami.

Osoby zainteresowane powyższą pracą proszone są o złożenie CV wraz z oświadczeniem kandydata, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb związanych z przeprowadzeniem naboru osoby do obsługi Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Mierzęcicach zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j.Dz. U. z 2019 r., poz. 1781) do sekretariatu Urzędu Gminy Mierzęcice do dnia 7.06.2021r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 288 79 00.

Wójt Gminy Mierzęcice
/-/mgr Grzegorz Podlejski

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Mierzęcice, Urząd Gminy Mierzęcice, ul. Wolności 95, 42-460 Mierzęcice.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
  3. Dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia rekrutacji – na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.
  4. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do własnych danych, prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.
  6. Może Pani/Pan w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych, co będzie skutkowało brakiem możliwości rozpatrywania Pańskiej kandydatury na późniejszym etapie rekrutacji.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
  8. Podanie danych wskazanych w ogłoszeniu o naborze jest obligatoryjne, a w pozostałym zakresie – dobrowolne. Niepodanie danych obligatoryjnych skutkuje brakiem rozpatrzenia kandydatury.