Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Widok na pracowników demontujących azbest na dachu
  Usuwanie azbestu z terenu gminy w 2024 r.
  Gmina Mierzęcice po raz kolejny planuje złożenie wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach (WFOŚiGW w Katowicach) w ramach programu „Ogólnopolski program...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Spotkania z ekodoradcą w kwietniu - zmiana terminu
  Zapraszamy serdecznie na spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 3 kwietnia 2024 r. w godzinach 9:00 - 14:00 26 kwietnia 2024 r. w godzinach 9:00 - 14:00 NOWY TER...
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

 • Wspieraj lokalnie w Gminie Mierzęcice

  Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do korzystania z programu i wspierania naszych lokalnych organizacji. Rozliczanie podatku w miejscu zamieszkania wpływa na jego rozwój i lepszą jakość życia.


07 sierpień 2014

Zapisy na Uniwersytet Trzeciego Wieku

Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski zaprasza wszystkie chętne osoby w wieku „18+” do udziału w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
W ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku można będzie wziąć udział w interesujących wykładach tematycznych, warsztatach plastycznych, warsztatach fotograficznych, treningu pamięci oraz zajęciach fitness z elementami tańca.

Zajęcia w ramach UTW będą odbywały się raz w miesiącu, w środę w godz. 18.00-19.30 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach. Studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogą zostać wszystkie osoby w wieku „18+” dysponujące wolnym czasem i chęcią do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Każdy student otrzyma legitymację studencką oraz indeks. Inauguracja roku akademickiego 2013/2014 już w październiku!!!!

Zapisy przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury w Mierzęcicach codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie pod numerem 32/ 288-70-82.