Miniatura - Herb Gminy MierzęciceInformuję, że w dniach od 13 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r. prowadzone będą konsultacje projektu uchwały Rady Gminy Mierzęcice w sprawie przyjęcia regulaminu uczestnictwa w projekcie pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków jednorodzinnych w Gminie Mierzęcice”

Konsultacje przeprowadzone będą w formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na ,,Formularzu zgłaszania uwag i wniosków", stanowiącym załącznik do Zarządzenia Wójta Gminy Mierzęcice nr 0050.626.2018 z dnia 05 marca 2018 roku. Projekt powyżej wskazanej uchwały zamieszczony został w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Mierzęcicach, na stronie internetowej Urzędu Gminy w Mierzęcicach oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Mierzęcice.

Wypełniony formularz należy składać do dnia 20 marca 2018 r. do godziny 15:30 w siedzibie Urzędu Gminy w Mierzęcicach ul. Wolności 95, 42-460 Mierzęcice (pok. nr 22) lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularze anonimowe lub nie zawierające uzasadnienia nie będą rozpatrywane.

Wójt Gminy Mierzęcice
/-/ mgr Grzegorz Podlejski