Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice informuje, o zakończeniu przeprowadzonych w dniach od 10 marca 2017 r. do 20 marca 2017 r. konsultacjach projektu uchwały Rady Gminy Mierzęcice.

Ww. konsultacje dotyczyły projektu uchwały Rady Gminy Mierzęcice w sprawie ustalenia kryteriów rekrutacji do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mierzęcice, przyznania każdemu kryterium określonej liczby punktów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania tych kryteriów.

W wymienionym terminie do Urzędu Gminy Mierzęcice nie wpłynęły żadne uwagi i wnioski do przedmiotowego projektu uchwały od podmiotów uprawnionych do wzięcia udziału w konsultacjach.

Wójt Gminy Mierzęcice

/-/ mgr Grzegorz Podlejski