Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice informuje, o zakończeniu przeprowadzonych w dniach od 03 listopada 2016 r. do 14 listopada 2016 r. konsultacjach projektu uchwały Rady Gminy Mierzęcice.

Ww. konsultacje dotyczyły projektu uchwały Rady Gminy Mierzęcice w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania.

W wymienionym terminie do Ośrodka Pomocy Społecznej nie wpłynął żaden "Formularz zgłaszania uwag i wniosków" do projektu uchwał Rady Gminy Mierzęcice w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania.

Wójt Gminy Mierzęcice
/-/ mgr Grzegorz Podlejski