Miniatura - Herb Gminy MierzęciceWójt Gminy Mierzęcice informuje, że od dnia 5 sierpnia 2016r. do dnia 12 sierpnia 2016r. prowadzone są konsultacje projektu uchwały Rady Gminy Mierzęcice.

Ww. konsultacje dotyczą projektu uchwały w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania oraz są w prowadzone formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na "Formularzu zgłaszania uwag i wniosków", stanowiącym załącznik do Zarządzenia Wójta Gminy Mierzęcice Nr 0050.290.2016 z dnia 03 sierpnia 2016 r.

Projekt uchwały został zamieszony w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Mierzęcice, na stronie internetowej Urzędu Gminy Mierzęcice oraz dostępny jest u Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Mierzęcicach.

Wypełniony formularz zgłaszania uwag i wniosków należy składać do dnia 12 sierpnia 2016 r. do godz. 15:30 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Mierzęcice ul. Wolności 95, 42-460 Mierzęcice lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularze anonimowe lub nie zawierające uzasadnienia nie będą rozpatrywane.

Wójt Gminy Mierzęcice
(-) mgr Grzegorz Podlejski