Miniatura - Herb Gminy Mierzęcice

Wójt Gminy Mierzęcice informuję, że w dniach od 11 sierpnia do 18 sierpnia 2015 r. prowadzone będą konsultacje uchwały Rady Gminy Mierzęcice w sprawie określenia warunków i trybu składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na ,"Formularzu zgłaszania uwag i wniosków", stanowiącym załącznik do Zarządzenia Wójta Gminy Mierzęcice nr 0050.104.2015 z dnia 3 sierpnia 2015 r.

Projekt powyżej wskazanej uchwały zamieszczony został w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Mierzęcicach, na stronie internetowej Urzędu Gminy w Mierzęcicach, dostępne są również w Referacie Gospodarki Urzędu Gminy w Mierzęcicach (pok nr 3).

Wypełniony formularz należy składać do dnia 18 sierpnia 2015 r. do godziny 15.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Mierzęcicach ul. Wolności 95, 42-460 Mierzęcice lub pocztą elektroniczną  na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Formularze anonimowe lub nie zawierające uzasadnienia nie będą rozpatrywane.

Wójt Gminy Mierzęcice
/-/ mgr Grzegorz Podlejski