Miniatura - Herb Gminy MierzęciceInformuję, że od dnia 24 lutego do dnia 6 marca 2014 r. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu uchwały w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na ,,Formularzu zgłaszania uwag i wniosków", stanowiącym załącznik do Zarządzenia Wójta Gminy Mierzęcice Nr 0050.595.2014 z dnia 14 lutego 2014 r.

Projekt uchwały został zamieszony w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Mierzęcice, na stronie internetowej Urzędu Gminy Mierzęcice oraz dostępny jest u Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Mierzęcicach.

Wypełniony formularz zgłaszania uwag i wniosków należy składać do dnia 6 marca 2014 r. do godz. 15:30 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Mierzęcice ul. Wolności 95, 42-460 Mierzęcice lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularze anonimowe lub nie zawierające uzasadnienia nie będą rozpatrywane.

Wójt Gminy Mierzęcice
/-/ mgr Grzegorz Podlejski

Dokumenty do pobrania:

1. Zarządzenie Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie "Pomoc państwa w zakresie dożywiania" na lata 2014 - 2020,
  2. Projekt Uchwały Rady Gminy Mierzęcice w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020,
  3. Program osłonowy w zakresie dożywiania "Pomoc państwa w zakresie dożywiania" na lata 2014 - 2020,
  4. Formularz zgłaszania uwag i wniosków.