Miniatura - Herb Gminy MierzęciceInformuję, że w dniach od 19 do 25 czerwca 2013 r. prowadzone będą konsultacje projektu uchwały Rady Gminy Mierzęcice w sprawie przyjęcia Statutu Związku Komunalnego Gmin d/s Kanalizacji.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie pisemnej poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na ,,Formularzu zgłaszania uwag i wniosków", stanowiącym załącznik do Zarządzenia Wójta Gminy Mierzęcice Nr 0050.460.2013 z dnia 10.06.2013 r.

Projekt uchwały został zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Mierzęcice, na stronie internetowej Urzędu Gminy Mierzęcice oraz dostępny jest u Sekretarza Gminy Mierzęcice.

Wypełniony formularz zgłaszania uwag i wniosków należy składać do dnia 25 czerwca 2013 r. do godz. 15:30 w siedzibie Urzędu Gminy Mierzęcice ul. Wolności 95, 42-460 Mierzęcice lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularze anonimowe lub nie zawierające uzasadnienia nie będą rozpatrywane.

Wójt Gminy Mierzęcice
/-/ mgr Grzegorz Podlejski

Dokumenty do pobrania:

1. Zarządzenie Wójta Gminy Mierzęcice w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie przyjęcia Statutu Związku Komunalnego Gmin d/s Kanalizacji,
  2. Projekt Uchwały Rady Gminy Mierzęcice w sprawie przyjęcia Statutu Związku Komunalnego Gmin d/s Kanalizacji wraz z załącznikiem do uchwały,
  3. Formularz zgłaszania uwag i wniosków.