Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 14 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – 11:30, 26 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – ...
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

02 styczeń 2020

Wieczór jasełkowy

Miniatura - logo artykułu 13 grudnia 2019 r. w przedszkolu w Nowej Wsi odbył się wieczór jasełkowy. Na tę uroczystość przybyli licznie zaproszeni goście: przedstawiciele władz samorządowych oraz rodzice i dziadkowie przedszkolaków.

 

Dzieci doskonale wiedzą, że okres świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas, czas magiczny. Do przedstawienia jasełkowego dzieci z naszego przedszkola przygotowywały się wspólnie z nauczycielami. Przybyli goście zostali powitani przez panią dyrektor mgr Dorotę Sypniewską, która złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Następnie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem, w pięknych strojach, wystąpiły przed zgromadzoną publicznością, aby przedstawić historię narodzin Jezusa. Cały występ oprawiony był pięknymi kolędami i pastorałkami.

Po występie naszych małych aktorów wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego stołu na poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Wzruszający występ z pewnością umilił wszystkim czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę.

Emilia Lity