Miniatura - logo artykułuSzanowni Mieszkańcy, gmina Mierzęcice zawarła umowy z firmą ECO – INSTAL Paweł Pałasiński na realizację następujących zadań:

1.  „Modernizacja infrastruktury wodno – kanalizacyjnej na terenie Gminy Mierzęcice – część nr 1 Modernizacja istniejącej sieci wodociągowej stalowej o średnicy Dn 100 mm poprzez zaprojektowanie i wybudowanie sieci wodociągowej DW130 i DW180 mm dla miejscowości Przeczyce w ulicy 21 Stycznia”;
  2. „Modernizacja infrastruktury wodno – kanalizacyjnej na terenie Gminy Mierzęcice – część nr 2 Modernizacja istniejącej sieci wodociągowej azbestowo – cementowej o średnicy Dn 100 i Dn 200 mm poprzez zaprojektowanie i wybudowanie sieci wodociągowej DW130 i DW150 mm dla miejscowości Nowa Wieś w ulicy Zawadzkiego”;
  3. Modernizacja infrastruktury wodno – kanalizacyjnej na terenie Gminy Mierzęcice – część nr 3 Wymiana odcinków wodociągu w Toporowicach, Mierzęcicach oraz Nowej Wsi”.

W związku z trwającymi pracami projektowymi, w dniach od 23 stycznia do 28 lutego 2023r. będą prowadzone uzgodnienia z właścicielami nieruchomości położonymi w Przeczycach przy ul. 21 Stycznia oraz w Nowej Wsi przy ul. Zawadzkiego dotyczące przebudowy istniejącej sieci wodociągowej.

Uzgodnień dokonywać będą projektanci firmy ECO – INSTAL Paweł Pałasiński, w następującym składzie:

1. Iwona Chadryś – tel. 609 215 182
  2. Ewa Hetmańska – Kaczmarczyk tel. 660 803 153

Proszę o pomoc z Państwa strony w sprawnym przeprowadzeniu uzgodnień.

Za okazaną życzliwość z góry dziękujemy.

Wójt Gminy Mierzęcice
(-) mgr Grzegorz Podlejski