Miniaturka artykułuStarosta Będziński Pan Sebastian Szaleniec oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Pan Wojciech Olesiński zapraszają na wydarzenie „Postaw na przedsiębiorczość!” W programie czekają na Państwa wykłady, szkolenia, dyżury telefoniczne oraz konsultacje indywidualne.

Naszymi gośćmi będą eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Sosnowcu, Krajowej Izby Skarbowej – Urzędu Skarbowego w Będzinie, oraz Urzędów miast i gmin z powiatu będzińskiego. Tematyka wydarzenia oscylować będzie zarówno wokół procedur związanych z zakładaniem działalności gospodarczej, jak i rozliczeniami podatkowymi czy możliwymi do uzyskania ulgami dla nowych przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia, czekamy na Państwa w dniach 21-25 listopada 2022. Zapraszamy!

Plakat informacyjny