Miniaturka artykułu28 października 2022 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach świętowano Dzień Seniora. W uroczystości udział wzięli: wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski, zastępca wójta Iwona Pańta, radni, sołtysi oraz licznie zgromadzeni seniorzy.

Wydarzenie rozpoczęło się od okolicznościowego przemówienia Wójta Gminy, w którym nie zabrakło serdecznych życzeń skierowanych w stronę seniorów, słów uznania dla ich wkładu w wychowanie kolejnych pokoleń, kultywowanie tradycji i życia rodzinnego.

Kolejnym etapem wspólnego świętowania były występy gminnych Zespołów Śpiewaczych: Mierzęcanki, Toporowianki oraz Jezioranki, a także Kapeli Regionalnej.

Tuż po nich seniorzy aktywnie uczestniczyli w zabawie tanecznej prowadzonej przez Grzegorza Zimnika.

Zdjęcie Dzień Seniora