Zdjęcie przedstawiające dekoracje szkolną z napisem "witaj szkoło"1 września w szkołach podstawowych na terenie gminy Mierzęcice uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023. Tego dnia szczególnie ciepło witano pierwszoklasistów.

Nie zabrakło również życzeń i gratulacji dla Pani Pauliny Niegowskiej Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach oraz Pana Kamila Gwoździa Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Mierzęcicach, którzy wygrali konkursy na dyrektorów i w tym dniu otrzymali powierzenie tych funkcji.

Nowych dyrektorów powitaliśmy także w Przedszkolu Publicznym „Radosny Zakątek” w Mierzęcicach  - Panią Edytę Gwóźdź oraz w Przedszkolu Publicznym w Boguchwałowicach – Panią Beatę Gewald.

Życzymy wszystkim Uczniom, Nauczycielom udanego roku szkolnego! Niech miarą sukcesu uczniów będzie nieustający postęp w odkrywaniu tajemnic nauki. Niech szkoła zawsze będzie dla wszystkich miejscem przyjemnym, do którego każdego ranka przychodzi się z ochotą.

Rodzicom życzymy wiary w swoje dzieci, spokoju w sercu oraz ufności, że Państwa pociechy świetnie sobie poradzą z wszystkimi wyzwaniami.

Zdjęcie przedstawiające sztandar Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Mierzęcicach

Zdjęcie przedstawiające dyrektora szkoły wraz z zastępcą wójta

Zdjęcie przedstawiające dyrektora szkoły nr 1

Zdjęcie przedstawiające sztandar Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotników Polskich w Mierzęcicach