Fragment zdjęcia jubilatkiSetne urodziny to piękna i wyjątkowa uroczystość, która nie zdarza się często. Sto lat to wiek nacechowany wielką wartością, którą tworzą lata doświadczeń naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica wiedzy i źródło nadziei, z której przez lata korzystały, czerpiąc mądrość i dojrzałość, najdroższe Jubilatce osoby.

1 czerwca 2022r. Pani Helena Jędrusik z Przeczyc dołączyła do grona stulatków! Z tej okazji 3 czerwca br. w kościele św. Mikołaja w Targoszycach została odprawiona uroczysta msza św. w intencji dostojnej Jubilatki, w której oprócz Pani Heleny i Jej najbliższych uczestniczył także wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski. Tak znamienita rocznica urodzin nie mogła się obyć bez życzeń i kwiatów. Była również okazją do wspomnień i spotkania w gronie rodzinnym.

Pani Helenie składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

Zdjęcie przedstawiające występ orkiestry

Zdjęcie przedstawiające Panią Helenę Jędrusik

Zdjęcie przedstawiające fragment mszy świętej

Zdjęcie przedstawiające fragment mszy świętej prowadzonej przez wnuczkę Pani Heleny