Miniatura - Zdjęcie z rozdania nagródPani Czesława Wojdas w zaszczytnym gronie 12 nominowanych w konkursie na najaktywniejszego seniora w województwie śląskim

 

 

Konkurs na najaktywniejszą seniorkę i najaktywniejszego seniora w województwie śląskim skierowany jest do wszystkich mieszkańców regionu, którzy ukończyli 60 lat i wyróżniają się działaniem na rzecz osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej, w co niewątpliwie wpisuje się swą działalnością i postawą Pani Czesława Wojdas. Do konkursu została zgłoszona przez Wójta Gminy Mierzęcice Grzegorza Podlejskiego.

Kapituła konkursu na najaktywniejszego seniora i najaktywniejszą seniorkę w województwie śląskim nie miała łatwego zadania, gdyż do konkursu zgłoszonych zostało 97 seniorek i seniorów, z wszystkich zakątków województwa śląskiego.

W zaszczytnym gronie 12 nominowanych w konkursie znalazła się Pani Czesława Wojdas.

Cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła mieszkankę naszej gminy i jej aktywne działania na rzecz życia kulturalnego nie tylko Gminy Mierzęcice, ale i całego regionu – 45 lat Pani Czesława pełniła funkcję kierownika „Mierzęcanek”.

Gratulujemy Pani Czesławie Wojdas i dziękujemy za zaangażowanie w życie naszej gminy, jednocześnie życzymy dużo zdrowia na kolejne lata.

 

Zdjęcie z rozdania nagród