Miniatura - Zdjęcie remontu ul. BankowejRuszyły prace modernizacyjne kolejnych ulic na terenie Gminy Mierzęcice.

Firma P. U. H. "Domax" Arkadiusz Mika wykonuje modernizację ul. Bankowej. Wykonanie tej inwestycji drogowej uzyskało dofinansowanie z Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii w ramach Metropolitarnego Funduszu Solidarności w kwocie 400 tysięcy złotych. W ramach wykonywanych prac poszerzony został wjazd do Przedszkola Publicznego “Radosny Zakątek” oraz zwiększona ilość miejsc parkingowych.

Trwają również prace modernizacyjne na ul. Polnej w Przeczycach. Położona została już pierwsza nakładka. Wykonawcą robót jest firma Larix z Lublińca. Wartość robót to ponad 360 tys. zł. Gmina na ten cel pozyskała dofinasowanie w ramach drugiego naboru z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL).

Zdjęcie przedstawiające prace remontowe na ulicy Bankowej

Zdjęcie przedstawiające prace remontowe na ulicy Polnej