Logo artykułu - pomniejszony plakat zachęcający do udziału w wykładzieWielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach zaprasza na wykład poświęcony profilaktyce raka jelita grubego. Spotkanie edukacyjne poprowadzi Kierownik Projektu dr n. med. Agnieszka Kowalska-Pawełek, specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog.

Spotkanie odbędzie się 14 września o godzinie 17:00, w Filii Bibliotecznej Nr 5 Mierzęcice Osiedle (ul. Kolejowa 120)

Program finansowany jest ze środków europejskich, ze środków budżetu krajowego oraz ze środków własnych WSP S. A. w ramach dofinansowania projektu pn.: „Profilaktyka raka jelita grubego - to w Tarnowskich Górach nic strasznego!” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Plakat zachęcający do udziału w wykładzie