Miniatura artykułu - logo 2 biegu PKO Piekary ŚląskieJuż 24 lipca w Piekarach Śląskich odbędzie się 2. PKO Piekarski Półmaraton połączony z Nocną zaDyszką oraz Marszem Nordic Walking. W związku z wydarzeniami Sława Umińska-Duraj, prezydent Piekar Śląskich zaprasza do odwiedzenia miasta, a  wszystkich miłośników biegania i marszów z kijami do wspólnej aktywności w najbliższą sobotę.

Harmonogram biegów i godziny otwarcia biura zawodów:

Piątek 23.07

• 18.00-20.00 Biuro zawodów w budynku MOSiRu (odbiór pakietów startowych, zapisy na bieg)

Sobota 24.07

• 12.00 Biegi dla dzieci (Limit 150 uczestników)
  • 12.00 – 20.30 Biuro zawodów na rolkowisku; (odbiór pakietów startowych, zapisy na bieg)
  • 21.00 Start II PKO Piekarskiego Półmaratonu
  • 21.10 Start Nocnej ZaDyszki
  • 21.20 Start Nordic Walking
  • ok. 23.30 – 1.00 Dekoracja, losowanie nagród i zakończenie zawodów.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Piekary Śląskie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś, a sponsorem tytularnym jest Bank PKO. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji znajdą Państwo na: www.piekary.pl/2-pko-piekarski-polmaraton/