Logo artykułu - krzyż żałobnyZ głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 79 lat zmarł ksiądz emeryt Emil Ilków wieloletni Proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Siewierzu oraz w Boguchwałowicach. W ostatnich latach ks. Emil mieszkał w Domu księży św. Józefa w Będzinie.

Rodzinie, przyjaciołom i wszystkim pogrążonym w smutku składam kondolencje.

Grzegorz Podlejski, Wójt Gminy Mierzęcice

Zdjęcie Ksiedza Emila Ilków

Program uroczystości pogrzebowych

SOBOTA - 8 maja 2021 roku:

• 14:30 - modlitwa różańcowa przy trumnie oraz pożegnanie śp. ks. kan. Emila Ilkowa przez mieszkańców Domu św. Józefa w Będzinie w kościele pw. NSPJ w  Będzinie
  • 15:00 - Msza Święta żałobna w kościele NSPJ w Będzinie w intencji śp. ks. kan. Emila Ilkowa. Po mszy świętej żałobnej eksporta trumny z ciałem zmarłego do Siewierza.

NIEDZIELA - 9 maja 2021 roku:

• 13:00 - różaniec i pożegnanie śp. ks. kan. Emila Ilkowa przez parafian parafii pw. NSPJ w Siewierzu
  • 14:30 -  Msza Święta pogrzebowa w intencji śp. ks. Emila Ilkowa pod przewodnictwem bp. Grzegorza Kaszaka w kościele NSPJ w Siewierzu.

Po mszy świętej pogrzebowej kondukt uda się na cmentarz parafialny, gdzie zostanie złożona trumna z doczesnymi szczątkami zmarłego