Miniatura - Okrągłe logo w środku litera Starosta Będziński Sebastian Szaleniec zaprasza do skorzystania z nieodpłatnych usług prawników, doradców obywatelskich i mediatorów.

Mając na uwadze obecna sytuację epidemiologiczną, Starostwo Powiatowe w Będzinie zapewnia dostęp do rzetelnego i poufnego uzyskania darmowych porad prawnych osobom znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Porady prawne udzielane są przez telefon, pocztę elektroniczną i komunikatory internetowe.

Osoby pragnące skorzystać z darmowej porady prawnej, proszone są o kontakt w poniedziałki w godzinach 7:30-17:00, od wtorku do czwartku w godzinach 7:30-15:30 oraz w piątki w godzinach 7:30 -14:00 pod numerem telefonu (32) 778 78 84. Osoba pierwszego kontaktu umówi termin porady o dogodnej porze. W przypadku chęci skorzystania z porady za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosimy o nadesłanie opisu sprawy i ewentualnej dokumentacji na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..