Miniatura - logo artykułuZawiadomienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach w sprawie realizacji przedsięwzięcia pn.: ,,Uporządkowanie gospodarki wodnej zespołu zbiorników Przeczyce, Kuźnica Warężyńska i Pogoria oraz modernizacja obiektów przeciwpowodziowych doliny Przemszy, województwo śląskie".

Szanowni Państwo, w załączeniu udostępniamy Państwu zawiadomienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach w sprawie realizacji przedsięwzięcia pn. "Uporządkowanie gospodarki wodnej zespołu zbiorników Przeczyce, Kuźnica Warężyńska i Pogoria oraz modernizacja obiektów przeciwpowodziowych doliny Przemszy, województwo śląskie". Zachęcamy do zapoznania się z treścią poniższego dokumentu.

Do pobrania: