W związku z epidemią koronawirusa od marca 2020 roku nastąpiła zmiana sposobu udzielania nieodpłatnych porad prawnych i obywatelskich.

Prawnicy i doradcy obywatelscy udzielają porad telefonicznie, mailowo oraz za pomocą innych środków porozumiewania się na odległość.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 514 797 671, profilu Facebookowym Stowarzyszenia "DOGMA": facebook.com/stowarzyszeniedogma oraz w Starostwie Powiatowym w Będzinie pod numerem telefonu: 32 778 78 84 i za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie m.in. Gminy Mierzęcice oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia "DOGMA": dogma.org.pl

Ulotka informacyjna zawierająca porady co do przygotowania się do rozmowy telefonicznej z prawnikiem