Logo artykułu4 października 2020r. o godz. 11:00 na murawie stadionu osiedlowego (na tzw. korcie tenisowym), w miejscu grillowo-ogniskowym, Sołectwo Mierzęcice Osiedle, Sołectwo Nowa Wieś oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Nowej Wsi zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca na ZBIÓRKĘ DOBROCZYNNĄ W AURZE PIKNIKU NA RZECZ CHOREJ OLIWKI HYLI.

Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski.

W programie imprezy przewidziano m.in.:

• konkurs z nagrodami (w którym nagrody stanowią: kurs prawa jazdy kat. B, jednorazowa wymiana opon u mechanika, tablet, vouchery do Alpakarni, usługi kosmetyczne, usługi tatuatorskie);
  • kiermasz ciast;
  • występ DJ Pogodnego-Krystian Pogoda z napisem „LOVE”;
  • posterunek promocyjny 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej w Bytomiu;
  • jazdę na koniu ze stajni Hersztówka;
  • pokaz samochodów OSK Ekspert 1 Mierzęcice Osiedle;
  • wozy strażackie OSP Nowa Wieś i Psary;
  • przejażdżkę quadem ATV Mierzęcice,
  • muzykę na żywo;
  • zagrodę z królikami z prywatnej hodowli;
  • tworzenie kolorowych warkoczyków;
  • dmuchany zamek i wiele innych atrakcji.

Zebrane datki w całości przekazane zostaną na rzecz leczenia chorej Oliwki Hyli- maleńkiej mieszkanki Boguchwałowic.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którym los mieszkanki naszej gminy nie jest obojętny. Pamiętajmy, że razem możemy osiągnąć wyznaczony cel zbiórki!

Plakat promujący wydarzenie "Piknik charytatywny na rzecz Oliwii Hyli"