Logo artykułuFundacja „Po Pierwsze” przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną Boguchwałowice oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mierzęcicach organizuje Zawody biegowe i nordic walking pn. „Po pierwsze Oliwka”. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski.

Impreza, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie Oliwki z Boguchwałowic, odbędzie się 24 października 2020 r. przy OSP w Boguchwałowicach.

Start zawodów przewidziano na godz. 11.00. Biuro zawodów czynne od godz. 9.00 do 10.45. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na:

• Bieg na dystansie 5 km;
  • Marsz Nordic Walking na dystansie 5 km;
  • Marsz Malucha na dystansie 400 m.

Zapisy na: www.dostartu.pl/po-pierwsze-oliwka

Dla każdego zawodnika Organizatorzy przygotowali atrakcyjny pakiet startowy oraz pamiątkowy medal, który wręczony zostanie na linii mety. Dodatkowo wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Pamiętaj, że uczestnicząc w imprezie wspierasz nie tylko swoje zdrowie, ale także zdrowie Oliwki walczącej z SMA.

Nie bądźmy obojętni dobro powraca.

Plakat promujący wydarzenie "Po pierwsze Oliwka"