Miniatura - logo artykułu14 sierpnia br. o godz. 16.00, na terenie OSP Nowa Wieś, Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach organizuje spektakl ekologiczny dla dzieci pt. „Uczą króla dzieci segregacji śmieci”.

Bajka ma bardzo ważne przesłanie: uświadamia widzom, dlaczego powinniśmy segregować śmieci i dbać o nasze środowisko.

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w dobie pandemii koronawirusa, ilość miejsc widzów tego edukacyjnego przedstawienia jest ograniczona.

Co istotne, osoby, które chcą uczestniczyć w spektaklu (zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie) powinny zgłosić ten fakt w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach lub pod nr tel. 32 288 70 82.

Każdy z uczestników zobowiązany jest także złożyć podpisane Oświadczenie o świadomości ryzyka (dla rodzica oraz dziecka osobno). Oświadczenia pobrać można poniżej.

Zachęcamy dzieci i rodziców do udziału w spektaklu. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń!

Pliki do pobrania: