Miniatura - logo artykułu - szklanka z roślinką w środku26 sierpnia br. Mierzęcicki GOK zorganizował warsztaty, których uczestnicy tworzyli niezwykle popularne w ostatnim czasie "LASY W SZKLE". Zajęcia odbyły się w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Mierzęcicach.

Aby dochować reguł panujących obecnie obostrzeń sanitarnych, związanych z pandemią koronawirusa COVID-19, uczestnicy wydarzenia zostali podzieleni na dwie grupy.

Efektem twórczej pracy i wysiłku uczestników, którzy licznie zgłosili swój akces w warsztatach stały się wyjątkowe kompozycje roślinne. Z pewnością powstałe dzieła sztuki ogrodniczej wzbogacą wnętrza domów ich twórców i wprowadzą do nich równowagę i harmonię.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach GOK.

{gallery}/artykuly/las-w-szkle-26-08-2020/{/gallery}