Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 14 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – 11:30, 26 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – ...
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych


17 luty 2012

Zostań studentem - szkoły sztuk walki Seimeikan

Dzięki współpracy z Urzędem Gminnym w Mierzęcicach nasza szkoła zaprasza na treningi do Gimnazjum im. C. Miłosza w Mierzęcicach mieszczącego się na ul. Wolności 68 w każdą środę i sobotę.
ZACHĘCAMY DO ZAPISANIA SIĘ NA TRADYCYJNĄ JAPOŃSKĄ SZTUKĘ WALKI SEISEIKAI AIKIDO oraz SZTUKĘ WALKI MIECZEM

Prowadzimy zapisy do grup:

 • nowej grupy początkującej dla dorosłych i młodzieży
 • uzupełniające dla dzieci w wieku od 6 lat wzwyż
 • grupa Seimeido (walka mieczem) dla osób od 15 roku życia

Zajęcia prowadzi 4 dan Seiseikai Aikido Sensei Śliwiński, który jest założycielem Seimeido Polska

Każdy może przyjść na pierwszy trening w dresie i spróbować czy to dla niego za darmo.
 
Aby trenować Seiseikai Aikido nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w sztukach walki ani specjalnych predyspozycji fizycznych. Każdy niezależnie od wieku może spróbować ponieważ na naukę nigdy nie jest za późno i liczy się tylko chęć oraz zaangażowanie.


Nauka tej sztuki walki to nie tylko poznanie technik samoobrony jakich używali samurajowie ale również poprawa sprawności ruchowej oraz poprawa cech psychicznych jak pewność siebie. Ponad to dzięki treningom w naszej szkole każdy student poznaje kulturę związaną z Japonią jak również uczy się większej dyscypliny.

Każde dziecko, które trenuje w naszej szkole zamienia czas jaki spędziło by przed komputerem na czynny ruch poprawiający zdolności motoryczne w zakresie fizycznym jak i psychicznym. Osoby dorosłe dzięki treningom poczują się pewniej, poprawią sprawność fizyczną i samopoczucie oraz poznają nowych ludzi i kulturę dalekiego wschodu.

Jesteśmy jedyną taką szkołą / organizacją w Polsce, na której zaproszenie dwa razy do roku przylatuje do Polski Japoński mistrz Matsuo Masazumi 8 dan Seiseikai Aikido - Prezydent Seiseikai Aikido na świecie. Podczas każdej jego wizyty nasi studenci maja możliwość nauki pod jego okiem na macie jak również poznania go na spotkaniach organizowanych dla naszych studentów poza matą.

Wszystkie szczegóły można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.seimeikan.pl. Na wszystkie pytania odpowiemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., można też zadzwonić na nr 518 972 179

Na naszej stronie każdy znajdzie szczegółowe informację dotyczące zapisów, grafików oraz będzie mógł zobaczyć na filmach co to jest Seiseikai Aikido oraz Seimeido sztuka walki mieczem.ZAPRASZAMY DO TRENOWANIA Z NAMI