Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Widok na rurę kanalizacyjną w ziemi
  Informacja o dofinansowaniu do budowy przyłączy kanalizacyjnych
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przyłączenie budynków do głównej sieci kanalizacyjnej należy do właściciela nieruchomości. Obowiązek ten wynika z art. 5 ust. 1 pkt. 2 ustawy o utrzymaniu...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 8 marca 2024 r. w godzinach 8:30 – 11:00, 20 marca 2024 r. w godzinach 14:00 – 16:30....
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

 • Wspieraj lokalnie w Gminie Mierzęcice

  Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do korzystania z programu i wspierania naszych lokalnych organizacji. Rozliczanie podatku w miejscu zamieszkania wpływa na jego rozwój i lepszą jakość życia.


11 marzec 2015

Uczeń SP nr 2 w Mierzęcicach LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego

Już niejednokrotnie uczniowie naszej szkoły dawali ogromne powody do dumy swym rodzicom oraz nauczycielom. Pilnie i ciężko pracują rozwijając swoje zainteresowania i pasje.

 

 

Zdobywają szereg nagród we wszystkich dziedzinach, w różnorodnych konkursach – gminnych, powiatowych i wojewódzkich. W roku szkolnym 2014/2015 to właśnie nasza szkoła może poszczycić się uzyskaniem tytułu laureata.

Z ogromną radością przyjęliśmy informację, iż Nasz uczeń Mateusz Płaneta został LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki i co się z tym wiąże został zwolniony ze Sprawdzianu Szóstoklasisty z automatycznym przyznaniem maksymalnej liczby punktów.

Z wielką dumą informujemy również, że jest on jedynym laureatem z matematyki, nie tylko spośród szkół podstawowych z terenu naszej gminy, ale również w powiecie będzińskim! Jest to ukoronowanie trzyletniej, systematycznej i ciężkiej pracy Mateusza.

Mateuszowi serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych – tak spektakularnych sukcesów!!!