Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Widok na rurę kanalizacyjną w ziemi
  Informacja o dofinansowaniu do budowy przyłączy kanalizacyjnych
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przyłączenie budynków do głównej sieci kanalizacyjnej należy do właściciela nieruchomości. Obowiązek ten wynika z art. 5 ust. 1 pkt. 2 ustawy o utrzymaniu...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 8 marca 2024 r. w godzinach 8:30 – 11:00, 20 marca 2024 r. w godzinach 14:00 – 16:30....
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

 • Wspieraj lokalnie w Gminie Mierzęcice

  Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do korzystania z programu i wspierania naszych lokalnych organizacji. Rozliczanie podatku w miejscu zamieszkania wpływa na jego rozwój i lepszą jakość życia.


08 grudzień 2014

Zaproszenie na VI Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

Wójt Gminy Mierzęcice, Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz Zarząd UKS Ikar zapraszają na VI Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym, który odbędzie się w sobotę 13 grudnia 2014r. o godz 9:30.

 

Zawody odbędą się w hali Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Wsi. Zapisy uczestników biorących udział w turnieju rozpoczną się o godzinie 09:00.

Tym razem rywalizacja przebiegać będzie w trzech kategoriach - męskiej, kobiecej oraz młodzieżowej (chłopców do 21 lat). Zwycięzcy kategorii męskiej i młodzieżowej chłopców podobnie jak w ubiegłym roku rozegrają finał o Superpuchar. Nowością natomiast będzie turniej "Mini Table Tenis", na który zapraszamy najmłodszych zawodników do 12 lat.

Przypominamy, że turniej organizowany jest wyłącznie dla mieszkańców gminy Mierzęcice oraz zawodników zrzeszonych w klubach sportowych działających na terenie gminy Mierzęcice.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat Zespołu Szkolno - Przedszkolenego w Nowej Wsi (tel. 32 288 70 20) oraz u Pan Krzysztof Kozieł (tel. 512273726). Miłośników celuloidowej piłeczki serdecznie zapraszamy i życzymy sukcesu w sportowej rywalizacji.

 

Komitet organizacyjny.