Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Widok na rurę kanalizacyjną w ziemi
  Informacja o dofinansowaniu do budowy przyłączy kanalizacyjnych
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przyłączenie budynków do głównej sieci kanalizacyjnej należy do właściciela nieruchomości. Obowiązek ten wynika z art. 5 ust. 1 pkt. 2 ustawy o utrzymaniu...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 8 marca 2024 r. w godzinach 8:30 – 11:00, 20 marca 2024 r. w godzinach 14:00 – 16:30....
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

 • Wspieraj lokalnie w Gminie Mierzęcice

  Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do korzystania z programu i wspierania naszych lokalnych organizacji. Rozliczanie podatku w miejscu zamieszkania wpływa na jego rozwój i lepszą jakość życia.


28 luty 2014

3 OFF-ROADOWY Dzień Kobiet w Mierzęcicach

Bywalcy imprez off-roadowych doskonale znają markę SILESIAPARK4X4 z organizowanych przez nią imprez terenowych i plenerowych, szkoleń oraz wspólnych weekendowych wyjazdów jak również merytorycznej oraz technicznej pomocy przy organizacji innych przedsięwzięć terenowych. 

 

Po dwóch poprzednich i cieszących się dużą frekwencją edycjach odbywających się na terenie Czeladzi tym razem już 8 marca 2014 r. na terenie gminy Mierzęcice przy ul. Kolejowej SILESIAPARK4X4 organizuje pierwszą w tym roku dużą imprezę jaką jest 3 edycja OFF-ROADOWEGO DNIA KOBIET przy niesamowitej wręcz pomocy włodarzy gminy pana Grzegorza Podlejskiego oraz pana Andrzeja Cembrzyńskiego.

W tym roku Organizatorzy postawili na przejezdność ponad 70 kilometrowej trasy, wspaniałe widoki oraz na kilka niesamowitych konkurencji dla Uczestniczek w dniu ich święta. Zaplanowana trasa wymaga znajomości topografii, nawigowania oraz czytania książek drogowych. Na terenie BAZY RAJDU na Uczestniczki czekać będą wspomniane wyżej konkurencje oraz inne atrakcje, które na razie pozostaną słodką tajemnicą Organizatora. Każda Pani oczywiście otrzyma kwiatek.

Po raz trzeci również Organizatorzy wprowadzają w życie „mobilną męską lożę szyderców” czyli wytrawnych off-roaderów, których zadaniem jest pomagać Paniom w razie kłopotów. Panowie chcący wystartować w ww. klasie powinni przebrać się w między innymi w kobiece fatałaszki oraz się umalować. Najlepsze przebranie będzie oceniane przez Uczestniczki i oczywiście nagrodzone.

Organizatorzy zadbali również, aby dzieci przyjeżdżające wraz z rodzicami miały się gdzie pobawić zapewniając doskonale przygotowany plac zabaw. Na miejscu czuwać będą również wykwalifikowani ratownicy medyczni.
Nie zabraknie doskonałej zabawy, dobrej muzyki, smacznej kiełbaski oraz przede wszystkim kobiecej rywalizacji a na zwycięzców czekać będą nagrody ufundowane przez firmę MOTUL oraz TITANIUM WINCH.
Więcej informacji dotyczących przygotowania trasy znajdziecie Państwo:


HARMONOGRAM IMPREZY "3 OFF-ROADOWY DZIEŃ KOBIET 2014" na dzień 8 marca 2014 r.

 • 9.00 - Przyjmowanie załóg, oświadczenia, badania techniczne.
  Miejsce zbiórki: Mierzęcice Niwiska, ul. Kolejowa
 • 9.45 - Odprawa.
 • 10.00 - Rozpoczęcie zmagań w terenie.
 • 17.00 - Zakończenie zmagań, podliczanie punktów, zamknięcie tras.
 • 17.30 - Wyniki oficjalne, wręczenie nagród.
 • 18.00 - Zakończenie imprezy.

 

{youtube}uz7L5w636P8{/youtube}

{youtube}-RXXBei_Txs{/youtube}