Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 14 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – 11:30, 26 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – ...
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych


26 czerwiec 2013

VII Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 2 w Mierzęcicach

21 czerwca 2013r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się VII Piknik Rodzinny. Towarzyszyła nam przepiękna, słoneczna pogoda co sprzyjało miłej atmosferze i dobrej zabawie. Nie zabrakło wśród nas przedstawicieli władz naszej gminy oraz zaprzyjaźnionych dyrektorów szkół.

Na pikniku było wiele atrakcji. Swoje talenty prezentowali uczniowie naszej szkoły oraz absolwenci i zaproszeni goście. Odbył się pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Wojciecha Sar i jego partnerki Moniki Pasek. Wojciech Sar jest absolwentem naszej szkoły. Należy dodać, że jest on Mistrzem Okręgu Śląskiego. Ta utalentowana para bierze udział w turniejach międzynarodowych.

Oprócz tego było wiele konkurencji sportowych, pokaz tańca nowoczesnego, autorski monolog, zabawy na ulubionych "dmuchańcach", wata cukrowa, lody. Na zakończenie pikniku wszyscy bawili się przy hicie  "Ja uwielbiam ją". Jednym słowem każdy znalazł coś dla siebie.