Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Widok na rurę kanalizacyjną w ziemi
  Informacja o dofinansowaniu do budowy przyłączy kanalizacyjnych
  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przyłączenie budynków do głównej sieci kanalizacyjnej należy do właściciela nieruchomości. Obowiązek ten wynika z art. 5 ust. 1 pkt. 2 ustawy o utrzymaniu...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 8 marca 2024 r. w godzinach 8:30 – 11:00, 20 marca 2024 r. w godzinach 14:00 – 16:30....
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

 • Wspieraj lokalnie w Gminie Mierzęcice

  Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do korzystania z programu i wspierania naszych lokalnych organizacji. Rozliczanie podatku w miejscu zamieszkania wpływa na jego rozwój i lepszą jakość życia.


11 luty 2013

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU W MIERZĘCICACH

We wtorek 05.02.2013r. dzieci z Przedszkola Publicznego w Mierzęcicach bawiły się na balu karnawałowym, który odbył się w GOK-u.

 

 

Na początku imprezy dyrektor przedszkola Małgorzata Rinkowska gorąco powitała wszystkich uczestników balu i życzyła udanej zabawy. Następnie pani w przebraniu wróżki zaprosiła wszystkich do tańca przy doskonałej oprawie muzycznej.

Dzieciom szczególnie spodobały się nowoczesne hity ,,Gangnam style’’ oraz ,,Ona tańczy dla mnie” . Przedszkolaki w przepięknych strojach bawiły się znakomicie. Na balu pojawiły się dzieci w przebraniach wróżek, księżniczek, czarownic, super bohaterów oraz innych bajkowych postaci. Dla uczestników balu rodzice przygotowali bardzo smaczny poczęstunek.

Na zakończenie balu został wybrany król i królowa balu. Zostali nimi Bartłomiej Dyszy w przebraniu policjanta oraz Kinga Skrzypczyk w przepięknym stroju krakowianki.


Mariola Kaim