Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Widok na pracowników demontujących azbest na dachu
  Usuwanie azbestu z terenu gminy w 2024 r.
  Gmina Mierzęcice po raz kolejny planuje złożenie wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach (WFOŚiGW w Katowicach) w ramach programu „Ogólnopolski program...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Spotkania z ekodoradcą w kwietniu - zmiana terminu
  Zapraszamy serdecznie na spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 3 kwietnia 2024 r. w godzinach 9:00 - 14:00 26 kwietnia 2024 r. w godzinach 9:00 - 14:00 NOWY TER...
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych

 • Wspieraj lokalnie w Gminie Mierzęcice

  Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców do korzystania z programu i wspierania naszych lokalnych organizacji. Rozliczanie podatku w miejscu zamieszkania wpływa na jego rozwój i lepszą jakość życia.


27 styczeń 2022

Mierzęcicki GOK zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pn. „Najpiękniejszy zimowy lampion”

Miniatura - Fragment plakatu zachęcającego do udziału w konkursieGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pn. „Najpiękniejszy zimowy lampion”.

 

 

Konkurs trwa od 14 lutego 2022 r. do 25 lutego 2022 roku, a jego adresatem są dzieci i młodzież z terenu gminy Mierzęcice. Prace konkursowe oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:

 • I kategoria wiekowa – 7-10 lat;
 • II kategoria wiekowa – 11-14 lat;
 • III kategoria wiekowa – 15-17 lat.

 

Konkurs polega na wykonaniu przestrzennego lampionu w dowolnej technice, przy użyciu dowolnych materiałów.

Prace konkursowe należy dostarczyć do biura Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach, ul. Wolności 102A, 42-460 Mierzęcice, w godzinach pracy biura.

Do każdej pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia, stanowiącą załącznik do regulaminu konkursu.

Celem konkursu jest zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości, umożliwianie prezentacji własnych dokonań twórczych.

Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć nadesłanych prac w opracowaniach związanych z konkursem oraz w innych celach związanych z promocją i reklamą Gminy Mierzęcice.

Oceny prac i wyboru nagrodzonych i wyróżnionych dokona powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa. 

O wynikach konkursu, wystawie prac oraz wręczeniu nagród laureaci zostaną powiadomieni w jak najkrótszym terminie. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone także na stronie internetowej: www.mierzecice.pl, www.gokmierzecice.pl oraz na www.facebook.com/gokmierzecice Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela:

 

Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach

ul. Wolności 102A, 42-460 Mierzęcice

tel. 32 288 70 82

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do pobrania:

 

Plakat informacyjny