Miniatura - Fragment plakatu zachęcającego do udziału w MikołajkachJako, że już wkrótce w różnych zakątkach świata będzie można się natknąć na uwielbianego przez wszystkich (a zwłaszcza przez najmłodszych) niezwykle sympatycznego staruszka rozdającego prezenty, mierzęcicki GOK zaprasza 4 grudnia br. dzieci z terenu naszej gminy na spotkanie z Mikołajem.

 

 Wydarzenie zorganizowane zostanie na terenie Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego w Mierzęcicach, przy ul. Wolności 102a. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do niezwłocznych zapisów dzieci do udziału w spotkaniu.

Od godz. 15.30 do 17.00 Mikołaj spotka się z I grupą dzieci, zaś od 17.30 do 19.00 - z II grupą najmłodszych mieszkańców naszej gminnej społeczności.

W programie imprezy m.in.:

  • świąteczna zabawa z animatorami,
  • spotkanie z Mikołajem,
  • upominki dla dzieci.

 

Zapisy do udziału w imprezie pod nr tel. 32 288 70 82.

Regulamin wydarzenia dostępny na www.gokmierzecice.pl 

Serdecznie zapraszamy!

 

Do pobrania:

 

Plakat informacyjny