Miniatura - Pomniejszony fragment plakatuGminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież (uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych), zamieszkałych na terenie powiatu będzińskiego i/lub uczęszczające tu do placówek oświatowych, do udziału w Powiatowym Konkursie Dziennikarskim „Współczesny patriotyzm. Tradycja”.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca i Wójta Gminy Mierzęcice Grzegorza Podlejskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić tekst lub nagranie video zgodne z tematem konkursu. Forma dziennikarska dla zgłoszonego tekstu prasowego jest dowolna. Może to być reportaż, wywiad, felieton, zaś dla nagrania video - wywiad telewizyjny.

Na prace oczekujemy od 5 do 30 listopada 2021 r. Tekst lub materiał video można przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub złożyć osobiście w siedzibie GOK - ul. Wolności 102, 42-460 Mierzęcice.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Do pobrania:

Plakat informacyjny IV Powiatowego Konkursu Dziennikarskiego