Logo artykułu10 października 2020r. o godz. 10:00 w filii nr 5 Biblioteki Publicznej w sołectwie Mierzęcice Osiedle odbędzie się niezwykłe wydarzenie pn. „Ekologiczna misja”.

W programie tego spotkania, w całości poświęconego tematyce ekologii i dbałości o środowisko, wystawiony zostanie spektakl ekologiczny dla dzieci pt. „Dusza Lasu”. Ponadto, zorganizowany zostanie plenerowy pokaz pszczelarski z niespodzianką. Uczestnicy tego wydarzenia mogą także liczyć na udział w ekowarsztatach, w ramach których będą mogli tworzyć: naturalne kosmetyki (w postaci soli do kąpieli, mydełek), mini ogródki oraz torby ekologiczne.

Zapisy do udziału w spotkaniu oraz więcej informacji na jego temat uzyskać można pod nr tel. 32 288 70 82.

Wydarzenie zrealizowane zostanie w ramach Programu Regionalnego Funduszy Europejskich pn. „Wzmacnianie potencjału społeczności lokalnej na terenie Gminy Mierzęcice”.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, którym los naszej planety nie jest obojętny!

Dokumenty do pobrania:

Plakat promujący wydarzenie "Ekologiczna misja"