Skip to main content
 • Widok na miasto i smog
  "Uchwała antysmogowa" - kiedy należy wymienić posiadany kocioł, piec lub kominek?
  Od 1 września 2017 r. na terenie województwa śląskiego obowiązuje Uchwała NR V/36/1/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 7 kwietnia 2017 r. w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa śląsk...
 • Baner informujący o spotkaniach z ecodoradcą
  Nadchodzące spotkania z ekodoradcą
  Zapraszamy serdecznie na nadchodzące spotkania z ekodoradcą, które odbędą się w następujących terminach: 14 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – 11:30, 26 czerwca 2024 r. w godzinach 9:00 – ...
 • Aplikcja Eco Mierzęcice
  Aplikcja Eco Mierzęcice

  Harmonogram odbioru odpadów oraz powiadomienia w Twoim telefonie...

 • System Informacji Przestrzennej

  System Informacji Przestrzennej Gminy Mierzęcice oraz ewidencja gminnych zbiorów i usług danych przestrzennych


26 luty 2020

Kino sferyczne w mierzęcickim GOK

24 lutego 2020 roku, w godzinach popołudniowych,  budynek GOK zamienił się w niezwykłe kino. W specjalnej kapsule odbywały się  seanse kina sferycznego dla dzieci i młodzieży.

 

Repertuar został przygotowany w taki sposób, by każdy z uczestników  mógł znaleźć film dostosowany do jego wieku i zainteresowań. Widzowie byli zachwyceni  nową formą pogłębiania wiedzy -  oglądali trójwymiarową przestrzeń, która zmienia u odbiorcy wizualne i fonetyczne odczucia.

Z opinii uczestników tego nietuzinkowego kina wynikało, że było to popołudnie i wieczór pełne niezapomnianych wrażeń i bogate w nową porcję wiedzy.

Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez mierzęcicki GOK. Każdy z mieszkańców, niezależnie od wieku, znajdzie w ofercie coś dla siebie.