19 lutego 2020r. Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach na kilkadziesiąt minut zamienił się w prawdziwą pracownię ogrodniczą - w jego wnętrzach  zostały zorganizowane warsztaty pn.: „Las w szkle”.

 

„Las w szkle”- to oryginalna kompozycja roślin, która w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. We wnętrzu przeźroczystego, szklanego naczynia odtwarza się dolne poziomy lasu, przez co naczynie wygląda jak miniaturowa, baśniowa kraina. Dlatego też już w kilka minut po publikacji oferty, do udziału w tych nietypowych zajęciach,  zgłosili się pierwsi chętni.

Każdy z uczestników  pod okiem profesjonalnego instruktora stworzył własne, niepowtarzalne kompozycje roślinne i dowiedział się jak odpowiednio dbać o swoje dzieło. Wiedza ta z pewnością okaże się przydatna, gdyż wykonana ozdoba, które pasuje do każdego wnętrza, stała się własnością uczestnika warsztatów.

Zachęcamy do korzystania z bogatej oferty zajęć i warsztatów organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie zajęcia, które sprostają jego wymaganiom i oczekiwaniom.