System Elektronicznej Komunikacji Administracji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej             

            

Apel do mieszkańców w związku z COVID-19  Przedłużenie terminów płatności rat podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców

II indywidualny turniej tenisa stołowego amatorów o mistrzostwo Gminy Mierzęcice 2010

Już drugi rok z rzędu hala sportowa Gimnazjum w Nowej Wsi gościła najlepszych tenisistów z terenu naszej Gminy. Okazją do rywalizacji był indywidualny turniej amatorów o mistrzostwo Gminy Mierzęcice. W dniu 11 grudnia spotkali się zarówno entuzjaści tej dyscypliny, jak i osoby, dla których sport jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu.

Na starcie tegorocznych zawodów stanęło 20 zawodników. W turnieju mogli wziąć udział tenisiści zrzeszeni w klubie UKS Ikar Mierzęcice – Nowa Wieś, młodzież szkolna ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszej gminy oraz dorośli mieszkańcy Gminy Mierzęcice. Podobnie jak w ubiegłym roku, do rywalizacji przystąpili wyłącznie sami mężczyźni. Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski.

Po kilkugodzinnym maratonie tenisowym wyłoniono najlepszych. Tytuł mistrza gminy powędrował w ręce Krzysztofa Kozieł. Warto wspomnieć, iż aktualny zwycięzca jest zeszłorocznym wicemistrzem. Drugie miejsce w turnieju przypadło Bartoszowi Swoboda, a trzecie Piotrowi Banaś. Puchary i dyplomy dla najlepszych wręczyli przedstawiciele organizatorów: Prezes UKS Ikar Iwona Kłys, Dyrektor Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Nowej Wsi Teresa Banaś i Dyrektor GOK w Mierzęcicach Marcin Dobrowolski.

Dla pierwszej trójki składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów. Dla pozostałych uczestników czas na rewanż już za rok.


Starostwo Powiatowe w Będzinie Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Śląska Organizacja Turystyczna Śląski Związek Gmin i PowiatówBrynica to nie granicaPowiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis internetowy www.mierzecice.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.