System Elektronicznej Komunikacji Administracji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej             

            

Wieczór jasełkowy

13 grudnia 2019 r. w przedszkolu w Nowej Wsi odbył się wieczór jasełkowy. Na tę uroczystość przybyli licznie zaproszeni goście: przedstawiciele władz samorządowych oraz rodzice i dziadkowie przedszkolaków.

 

Dzieci doskonale wiedzą, że okres świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas, czas magiczny. Do przedstawienia jasełkowego dzieci z naszego przedszkola przygotowywały się wspólnie z nauczycielami. Przybyli goście zostali powitani przez panią dyrektor mgr Dorotę Sypniewską, która złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Następnie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem, w pięknych strojach, wystąpiły przed zgromadzoną publicznością, aby przedstawić historię narodzin Jezusa. Cały występ oprawiony był pięknymi kolędami i pastorałkami.

Po występie naszych małych aktorów wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego stołu na poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Wzruszający występ z pewnością umilił wszystkim czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę.

Emilia Lity

 

Starostwo Powiatowe w Będzinie Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Śląska Organizacja Turystyczna Śląski Związek Gmin i PowiatówBrynica to nie granicaPowiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis internetowy www.mierzecice.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.