System Elektronicznej Komunikacji Administracji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej             

            

Sukces mieszkanek naszej gminy podczas Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej 2019

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć reprezentantek gminy Mierzęcice podczas tego wydarzenia. Okazało się bowiem, że zaszczytne I i II miejsce, a także wyróżnienie przyznano właśnie utalentowanym mieszkankom naszej gminy.

 

13 grudnia 2019 r. odbył się XVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej 2019 organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Siewierzu pod patronatem Dyrektora Delegatury w Sosnowcu Kuratorium Oświaty w Katowicach, Starosty Powiatu Będzińskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz, British School – Szkoły Języków Obcych w Dąbrowie Górniczej.

I miejsce zajęła Kasandra Miszewska, na co dzień uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach, zaś II miejsce przyznano Julii Kłys, która w konkursie reprezentowała Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach. Wyróżnieniem uhonorowano z kolei Wiktorię Nowak, także uczennicę Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach.

Gratulujemy reprezentantkom naszej gminy wspaniałych występów, które zachwyciły nie tylko jury festiwalu, ale także obecnych na sali słuchaczy. Życzymy im kolejnych sukcesów!

Barbara Gurowiec

 

Starostwo Powiatowe w Będzinie Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Śląska Organizacja Turystyczna Śląski Związek Gmin i PowiatówBrynica to nie granicaPowiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis internetowy www.mierzecice.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.