System Elektronicznej Komunikacji Administracji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej

Oferta pracy

Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach zatrudni doświadczoną i kreatywną osobę ds. promocji i działalności wydawniczej.

Wymagania:

  • ukończone studia na kierunku filologia polska, dziennikarstwo lub PR,
  • dyspozycyjność,
  • obsługa programów komputerowych Microsoft Office,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i lojalność,
  • prawo jazdy kat.B.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie  publikacji w gminnym miesięczniku informacyjnym  i na stronie internetowej,
  • opracowywanie i realizowanie strategii promocyjnej gminy,
  • uczestnictwo w organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalno-promocyjnej,
  • dbanie o wizerunek instytucji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Starostwo Powiatowe w Będzinie Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Śląska Organizacja Turystyczna Śląski Związek Gmin i PowiatówBrynica to nie granicaPowiatowy Urząd Pracy w Będzinie