System Elektronicznej Komunikacji Administracji PublicznejBiuletyn Informacji Publicznej             

            

Zdecyduj o budowie placu zabaw przy przedszkolu w Mierzęcicach.

Gmina Mierzęcice  przystąpiła do organizowanego przez firmę NIVEA Polska konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”. Firma NIVEA ufunduje 100 placów zabaw w 100 lokalizacjach w Polsce.

 

NIVEA zobowiązuje się do sfinansowania zakupu i montażu urządzeń na terenach przygotowanych i udostępnionych przez samorządy lokalne oraz spółdzielnie mieszkaniowe pod budowę placów zabaw. Gotowe obiekty staną się własnością gminy. Gmina Mierzęcice  jako lokalizację placu zabaw wskazała teren przy Przedszkolu Publicznym w Mierzęcicach. 

Wybudowanie placu zabaw w danej gminie zależy wyłącznie od internetowego głosowania mieszkańców. Zwyciężą lokalizacje, które otrzymają największą liczbę głosów internautów. W głosowaniu na lokalizację zgłoszoną przez Gminę może wziąć udział każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.NIVEA.pl i zagłosować na wybraną przez siebie lokalizację w specjalnie     do tego utworzonym serwisie. Głosować będzie można codziennie w okresie trwania konkursu do dnia 31 października 2011 r.


Place zabaw będące nagrodami w konkursie będą miały powierzchnie około 250 m2. Place zabaw składać się będą m.in.

 • dwóch wieloelementowych zestawów zabawowych
 • jednego elementu sprawnościowego,
 • dwóch huśtawek,
 • dwóch bujaków sprężynowych,
 • jednej karuzeli
 • piaskownicy,
 • jednego kosza na śmieci,
 • jednej ławki,
 • regulaminu.

 

Lokalizacja placu zabaw zgłoszona przez Gminę Mierzęcice  obejmuje teren przy przedszkolu w Mierzęcicach.   Miejsce to  zapewnia odpowiednie nasłonecznienie oraz bezpieczeństwo. Fakt, iż znajduje się tu  przedszkole sprawia , że przebywa tu wielu najmłodszych mieszkańców Mierzęcic. Teren ten jest ogrodzony i nie znajduje się bezpośrednio przy ruchliwej drodze, przez co ma szansę stać się  miejscem spotkań, dużej ilości dzieci, które będą mogły komfortowo i bezpiecznie spędzać czas. Zagospodarowanie terenu placem zabaw przyczyni się do utworzenia miejsca wypoczynku z prawdziwego zdarzenia dla wszystkich  osób przebywających z dziećmi na terenie naszej Gminy. Mierzęcice.


Pamiętaj oddając swój głos masz szansę przyczynić się do rozwoju Naszej Gminy i sprawić radość naszym najmłodszym mieszkańcom.

Głosuj każdego dnia na plac zabaw w Mierzęcicach ! Ważny jest każdy głos!

Podstawą wyboru lokalizacji jest liczba głosów oddanych przez internautów!  Dlatego GŁOSUJ codziennie na Gminę Mierzęcice  na stronie http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/1512

 1. Zarejestruj się na stronie
 2. Zaloguj się
 3. Wybierz lokalizację – Mierzęcice – Przedszkole w Mierzęcicach
 4. Zagłosuj

Każda zarejestrowana osoba może oddać 1 głos na 24 godziny! Głosowanie trwa od 6 czerwca do 31 października 2011!

Nasza wygrana zależy wyłącznie od Naszych głosów!!!

Starostwo Powiatowe w Będzinie Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego Śląska Organizacja Turystyczna Śląski Związek Gmin i PowiatówBrynica to nie granicaPowiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że serwis internetowy www.mierzecice.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies w przeglądarce internetowej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie plików cookies prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.