12 maj 2026
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych pn. „Od misji do emocji – storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy”
Szkolenie odbędzie się 3 czerwca 2026r. w Katowicach w Sali Błękitnej tutejszego Urzędu przy ul. Ligonia 46 w godz.10.00 - 14.00.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach proszone są o przysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:
W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz jaką organizację reprezentują osoby zgłoszone.
Więcej informacji na stronie Województwa Śląskiego poświęconej sprawom organizacji pozarządowych: ngo.slaskie.pl







